KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13745260
nr 1374 5260
Oliver Stockman. Signerad. Olja på duk, 45x29cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:02:25
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr